(děti uklízí)

POKOJÍČEK

Název tohoto minikurzu je zároveň naším cílem.

 • Nebaví vás dokolečka uklízet hračky?
 • Mají vaše děti příliš hraček, jsou všude a nevíte, jak se s nimi domluvit?
 • Nevíte, jak pokojíček uspořádat a zorganizovat?
 • Je vaším záměrem vychovat samostatné jedince, kteří se o sebe dokáží postarat?
 • Chcete pro ně vytvořit co nejlepší prostředí?

Pojďte společně s dětmi připravit jejich pokojíček tak, aby je pozitivně rozvíjel a zároveň, aby byly schopné se o své věci starat co nejvíce samostatně.

Co díky minikurzu vyřešíte?

 • Uspořádáte a zorganizujete s dětmi dětský pokoj tak, aby vám vyhovoval.
 • Vytřídíte společně jejich věci, aby tam zůstaly jen ty, které skutečně chtějí.
 • Nastavíte činnosti dětí tak, aby si budovaly ty správné uklízecí návyky.
 • Naučíte se s dětmi lépe komunikovat a budete mít krásnější vztah.
 • Prokážete jim velkou službu do budoucna.

Co minikurz obsahuje?

5 modulů

s videi a pracovními listy

Grafiku k vytištění

pro podporu vás i vašich dětí

Taháky pro maminky

Unavené i neunavené

Jak kurz probíhá?

Kurz obsahuje 5 modulů, přístup k němu dostanete na 1 rok.

Pokud budete mít nějaké dotazy, můžete využít facebookovou skupinu Tvoříme krasoprostor.

 

Jaký je obsah jednotlivých modulů?

IDEÁLNÍ POKOJÍČEK

Jak ho uspořádat? Od nábytku po dekorace.

HRAČKY

Proč a jak je třídit a ukládat?

DĚTSKÝ ŠATNÍK

Uspořádání a ukládání oblečení

KNIHY / ŠKOLNÍ A VÝTVARNÉ POTŘEBY

Uspořádání a inspirace

DĚTI UKLÍZÍ

Jak na správné návyky

Co všechno v minikurzu dostanete?

 • přístup do členské sekce s videi a pracovními listy
 • grafiku k vytištění
 • taháky pro unavené i neunavené maminky
 • bonus v podobě Uklízecí pohádky
MINIKURZ (děti uklízí) POKOJÍČEK
2400 Kč

Pro platbu v EURECH prosím klikněte SEM.

REFERENCE OD ŽEN Z JINÝCH PROGRAMŮ:

Díky tomuto kurzu jsem objevila kouzlo minimalismsu - nikdy jsem k němu neuměla směřovat a připadal mi moc strohý. Ale maximalismus se nedá dobře udržovat - takže to byl pro mě AHA moment - Jani, ukázala jsi nám krásný vzhled minimalismu a chtěla bych se mu přiblížit. Také mě těší blízkost k přírodnímu stylu a ekologii, která byla tímto kurzem úplně propletená. A mnoho AHA momentů jsem zažila při čtení každé lekce - v tipech, co a jak v které místnosti, co si uvědomit a na co si dát pozor. Jani, máš to krásně vše promyšleno. I jak ohledně vnímání dětí, tak ohledně práce s našimi muži - to jsou pro mě také nové vhledy a jsem za ně vážně vděčná. Máš v tomto skvělý přehled a nadhled a velice nás tím obohacuješ.
Olga
Kurz mi pomohl k hloubkovému úklidu celé domácnosti, ve které se mi teď stav "uklizeno" daleko lépe udržuje. To je fajn z pohledu z venčí. Ale daleko podstatnější jsou pro mne ty vnitřní změny, které následovaly, například věnovat větší pozornost tomu, co jím, čím trávím svůj čas, kterého víc, protože nepotřebuji prokrastinovat u internetu, abych oddálila úklid. Nebojím se otevřít dveře, když někdo zaklepe, protože ho můžu s klidným svědomím pozvat dál. Tento kurz bych doporučila každému, kdo potřebuje nakopnout nebo jen popostrčit k tomu, aby si vytvořil krasoprostor nejen okolo sebe, ale i v sobě.
Hanka
Asi nejpodstatnější AHA pro mne bylo, že jsem nad věcmi přemýšlela i s pocitem, jestli mi přináší radost a odráží můj aktuální stav. Velká výzva byla vytřídit dětské hračky s dětmi a tu jsem díky Tobě, Jani, krásně zvládla, protože jsem dětem vysvětlila ten způsob a že nemusí být smutní, že to, co mají rádi, se dávat pryč nebude a nakonec to bylo geniálně jednoduché.
Eva
Krasoprostor a jeho tvoření v kurzu Jany Zhořové mi absolutně změnil pohled na vše kolem sebe i v sobě. Děkuji z celého srdce.
Andrea
Kurz Vytvořte si svůj krasoprostor byl dobrou investicí do mé domácnosti. Díky Janě je můj prostor přehlednější, vzdušnější a mám i po kurzu spoustu plánů a nápadů, jak si jej ještě více vylepšit. Mimo řešení věcí jsem se i zamyslela nad vlastní osobou a při třídění si kladla otázky: Kým jsem dnes? Kam směřuji? Kým jsem byla a nechci být? Za toto vše jsem neskutečně vděčná. Tedy já vřele doporučuji.
Eva
Z Janky je cítit, že to, co dělá, dělá ráda a s vášní a to je příjemně nakažlivé. A i když je to u nás stále "in progress", už teď je to v bytě vzdušnější, svěžejší, voňavější, praktičtější a krásnější. a pro nás už nepotřebné věci našli užitek jinde. Děkuji.
Mirka

Kdo jsem?

Jmenuji se Jana Zhořová a jsem autorkou projektu Krasoprostor a stejnojmenné knihy Krasoprostor ~ uklízet, milovat, bydlet.

Už 4 roky pomáhám ženám tvořit si domov - vnitřní a vnější tak, aby byly spokojené a měly prostor na to, co je pro ně podstatné. Usiluji o to, aby byly ženy ve svých domovech šťastné a spokojeně tvořily jeho teplo.

Jsem nadšená minimalistka a ráda do života vnáším lehkost. Také jsem výtvarnice, milovnice interiérového designu a současného umění. Náš krasoprostor mi pomáhá tvořit můj muž, naše dvě krásné děti a fenka Coco.

Je jedno, kde se zrovna nacházíš, jestli máš garsonku nebo zámek, vždy to může být krasoprostor a ten dar ho tvořit máš právě TY!

BONUS

Uklízecí pohádka

od dětí pro děti

Taháky pro maminky

7 taháků pro lepší pocit, klidnější mysl i komunikaci
MINIKURZ (děti uklízí) POKOJÍČEK
2400 Kč

Pro platbu v EURECH prosím klikněte SEM.

Často kladené otázky

Zůstává mi přístup i po skončení?

Ano, kurz má 5 modulů, přístup k nim dostáváte ihned. Přístup do členské sekce máte po dobu 1 roku, takže můžete tvořit postupně podle svých možností.

Musím být někde v určitou dobu?

Ne, ale doporučuji využít facebookovou skupinu na zpětnou vazbu.

Potřebujete více informací? Napište na krasprostor@tvorimekrasoprostor.cz

Těším se. S láskou,

Jana