Máš spoustu věcí a nemají svoje místo?

Získej  50% slevu na Třídící výzvu, díky které se zbavíš chaosu a vytvoříš krásný harmonický domov!💌

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko souhlasíš se zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že tvoji adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu ti pravidelně posílat informace. Z odběru e-mailů se můžeš kdykoliv odhlásit, odkaz je v každém e-mailu. Tvoje osobní údaje budu zpracovávat podle těchto zásad ochrany osobních údajů.
Jana má systém a vede k zamyšlení, jak to opravdu chcete vy. Nemohla jsem si přát lepší odrazový můstek pro budování vlastního krasoprostoru.
Olga
Jsem člověk, který nerad ztrácí čas, chce mít ve věcech přehled a dělat je efektivně. S Tvým kurzem se mi tohle všechno splnilo. Je to jasné, věcné, stručné, jde to k jádru věci a když bych si nevěděla rady, mám k dispozici facebookovou skupinku. Z Tvého kurzu jsem nadšená a rozhodně jej doporučuji pro všechny, kteří si chtějí zjednodušit život a ušetřit čas na důležitější věci, než je úklid každodenního chaosu 🙂
Lucie
"Díky za spoustu nových pohledů i za inspiraci. Přestože mám ještě spoustu práce před sebou, už teď se doma cítím o hodně líp. Postupně odpadává tíha a zahlcenost a nahrazuje ji vzdušnost a nová energie. To nejdůležitější, co si z výzvy odnáším, je vědomí, že po malých krůčcích opravdu jde celý byt upravit a ulevit tak jemu i sobě. Zároveň teď taky mnohem víc pozornosti věnuji tomu, co do bytu přinesu nového, abych si ten dobrý pocit udržela. Ještě jednou díky!"
Katka
​"Největším AHA celého procesu byl ten moment, kdy se z chaosu vytvořil nepořádek, dokonce jsem zvládla vyřídit věci ze seznamu na ´dlouhé zimní večery´ s velkou časovou náročností a nevěděla co mám dělat. :)"
Eva
"Jani, děláš bezvadnou věc. Posunuje mě to. Podporuje v tom, že to, v čem jsem doma je důležité a že si to můžu tvořit. Opravdu mi to bylo dřív úplně fuk.... nepořádek, hromada, výzdoba... Teď vidím, jak ten hezký prostor může na druhého působit. Opravdu moc děkuji!"
Eva