Chceš mít všechna videa ihned a pohromadě? 

🤍Daruj si kongresový balíček🤍

  • Jak se stát spokojenější ženou a naučit se si vlastní spokojenost tvořit?
  • Jak vytvářet spokojený a podporující domov?
  • Jak zvládat změny a vidět v překážkách příležitosti?
  • Jak si navracet rovnováhu?
  • Jak být více sama v sobě a sama sebou?

🤍

 

Tyto a mnohé další otázky zodpovídají inspirativní a spokojené ženy v 18 rozhovorech, které Tě podpoří na tvé cestě hledání vlastní vnitřní spokojenosti, souladu sama se sebou, svojí myslí i tělem.

Spokojenost není dost dobře měřitelná, ale je to pocit, který můžeme svým chováním a především přemýšlením a viděním světa nastavit.

Přemýšlíš, proč to někomu jde, a ty se s trápíš?

Jak si umět dovolit dělat si věci podle sebe?

Jak se přijmout taková jaká jsem?

Jak zvládat změny?

 

Jaké hodnoty a kde hledat,

aby ses k vlastní spokojenosti dopracovala?

 

Co všechno je součástí balíčku?

~ spokojený život ~ podporující domov ~ ženství ~
~ sebeláska ~ vztahy ~ mateřství ~ udržitelnost ~

19 inspirativních videí od spokojených žen
Otázky a odpovědi zpracované do článků
Slevy na programy a odkazy na inspirace
Neomezené přístup do členské sekce

NA JAKÉ HOSTKY A TÉMATA SE MŮŽEŠ TĚŠIT:

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKA

Hana Trnčáková se s námi podělí o nejdůležitější otázku jejího života.

Otázku, která jí převrátila doslova život naruby. Díky ní poznala, kdo opravdu je. Dodala jí odvahu být sama sebou a přestat být hodnou holkou, která se rozdává pro druhé na úkor sebe sama.

Díky ní se krok za krokem stala spokojenou ženou, pro kterou je nejdůležitější prožívat lehkost a radost v každém kroku.

Z  domova si vytvořila místo, které je pro všechny průvodcem.

HANA TRNČÁKOVÁ

Autorka metody “Svoboda v pořádku”. 

Jednoduchého systému pro nastavení a udržení pořádku doma i v práci.

ŠKOLA SVÁDĚNÍ

Jak se cítit dobře jako žena, ve svém životě, ve svém těle, ale i partnerství a práci. Sebe-vědomí=harmonie ve vztahu k sobě i ostatním napomáhá vytvoření rovnováhy mužské a ženské energie. Pojďte žít v extázi, nejen ve všednosti. Prožijte život naplno. Sveďte sama sebe k prožívání ve všech odstínech barev místo šedi. Vytvořte tak láskyplnou energii pro sebe, svého partnera i domov.

LILIA KHOUSNOUTDINOVÁ

Publicistka, návrhářka, cestovatelka (a duší revolucionářka), hluboce zamilovaná do Bhútánu, kam vede i výpravy. Spoluzakladatelka Ecstatic Fashion, Ecstatic Travel a několika dalších extatických projektů pod firmou Ecstatic s.r.o.

DOMÁCÍ OLTÁŘ

Domácí oltář je místo, které může podpořit tvé záměry.

Může tě propojovat se sebou i s cykly přírody. Může tě držet na cestě k sobě. Může si ho ale užít i celá rodina.

JANA ROSA

 Ženská mentorka, koučka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy a seberozvojovými semináři.

VYŽIVENÁ ŽENA = ŠŤASTNÁ ŽENA

Tématem rozhovoru je vyživování - zdrojování a jak hluboký dopad to má na náš nervový systém a tělo a i rodinu - což je náš domov. Vyživená žena = šťastná žena = září šťestím a to ovlivňuje její okolí - domov.

JANA OHANKOVÁ

Terapeutka kraniosakralní biodynamiky a somatického léčení traumatu – Somatic experiencing®
Autorka projektu Síla léčivých zdrojů – on-line.

JAK VONÍ VÁŠ DOMOV?

Domov je jako naše zrcadlo - dokonale odráží náš vnitřní i vnější svět a je na nás, jak bude jeho odraz nejen vypadat, ale také vonět. Věděli jste, že vůně v prostoru je stopa, kterou si mozek zapamatuje rychleji a na delší dobu, než to, jestli jste si všimli nepořádku? V rozhovoru vám představí praktické tipy, jak svůj krasoprostor ovonět tak, aby v něm bylo příjemně Vám, partnerovi, dětem, návštěvě i tchýni.

TEREZA KRČMÁŘOVÁ

Aromateraupeutka, milovnice vůni a všímavosti, autorka projektu Aromaterapie Habibi. 

MINDFULLNESS A PROSTOR KOLEM NÁS

Všude kolem nás je mnoho inspirace na téma prostoru kolem nás. Často se nám ale nedaří prostor nějakým tímto inspirativním způsobem předělat a udržet. Proč? Možná se nám konkrétní tip líbí, ale potřebujeme udělat proměnu nám přesně na míru. Tvorba čehokoliv je procesem zevnitř ven. Pokud takto postupujeme, děláme v životě laskavé změny, které se nám daří udržet a užít si je. V této přednášce si budeme povídat o tom, jak může praxe mindfulness podpořit jakékoliv změny, nejen, co se týče našeho domova.

MARTINA CHOMÁTOVÁ

Autorka projektu Play everday, milovnice mindfulness a Wim Hof metody.

ČAS A ENERGIE VE VZTAHU K NAŠEMU DOMOVU

Jak nám objevení svého proč změní přístup k péči o domov? Co nám brání v tvoření spokojeného domova? Co se skrývá a jak nás ovlivňuje “musím” a “měla bych”. V rozhovoru se také dozvíte tipy, jak na zahlcenost, prokrastinaci a dokončování činností.

DENISA JAUKEROVÁ

Time Mindset koučka a Energy mentorka”.

JAK SI UŽÍVAT MATEŘSTVÍ BEZ TLAKU A NEBÁT SE ZMĚNY

Taky máš pocit, že dneska musíš být perfektní? Sladit dokonale rodinný, partnerský a pracovní život? Ale možná ti to úplně nejde? Pojď načerpat inspiraci, trošku se zasnít, zasmát se a uvědomit si, že ke změně chybí jen krůček.

TEREZA NOLET

Lektorka těhotenské jógy, která ráda předává radost, klid a životní optimismus.

UDRŽITELNOST V ROVINĚ EKOLOGICKÉ I OSOBNÍ

Veronika věří, že spokojenost je stav, pro který se vědomě rozhodujeme a máme všechny nástroje k tomu, abychom si pro sebe spokojenost dokázali zajistit a udržet. Být spokojená a žít naplněný život v roli mateřské i pracovní je možné, pokud si to dovolíme. Naučila se, jakou sílu mají prosté věci jako je žádost o pomoc, delegování úkolů, minimalistický přístup k domácnosti, ale také kolik zázraků může udělat laskavá péče sama o sebe.

VERONIKA HAJDYLA

Výtvarnice, ilustrátorka, nadšená minimalistka a autorka projektu  HajdyLOVE.

BÝT SAMA SEBOU V DOMÁCNOSTI

Jak naše přesvědčení z dětství o úklidu ovlivňují naše chování při úklidu. Jak se my odrážíme při tvorbě našeho prostoru a jak nám to prostor vrací. Sebepoznání nám ulehčí spolupráci s naším domovem, prostorem. Co mám ráda na sobě budu mít ráda i v mém domově. Naopak co potřebuji posílit, domov mi dokáže připomenout.

BEDŘIŠKA ŽUFANOVÁ

Autorka projektu  Být sám sebou, koučka a mentorka, NLP (neuro lingvistické programování), theta healing, základy šamanismu.

VÁŠ OSOBNÍ PŘÍBĚH JE BRANOU DO VAŠEHO SVĚTA

Proč je tak důležité uslyšet příběh, který sami sobě říkáme a zjistit, zda je to skutečně to, co chceme žít? V pohádkách je někdy třeba vypravit se za hledáním pokladu až na konec světa a dál do pouště, ale všichni víme, že ten skutečný poklad se nachází v našem vnitřním světě, ale proč je tak těžce dostupný? Cítíme se v sobě skutečně doma? Jak najít cestu zpět k našim vlastním snům, příběhům a osobní síle, která se ukrývá přesně tam, kde nás to nejvíce bolí a kam nás může dovést náš strach? Co nám přinesou kvality upřímnosti, laskavosti a odvážné drzosti? Váš vnitřní svět touží po sjednocení a komunikaci možná více než si dokážete vědomou myslí představit. Úžasné je, že proto, abyste otevřeli vnitřní dveře sebe sama, nepotřebujete nic jiného než energii odvahy udělat krok do neznáma a dovolit, aby ve vás promluvilo vše, co potřebuje být slyšeno, viděno a cítěno.

TEREZA GHOSE

Je autorka, lektorka, průvodkyně hlubinnou imaginací a vypravěčka příběhů.

FENG SHUI A ENERGIE ROKU 2021

O energiích mezi nebem a zemí. A o začátku nového 12-ročí, které začala Kovová Krysa v 2020. Přinesla změnu a transformaci, která se v tomto roce dokončí a my budeme žíť v novém světe. Energie roku 2021 jsou tvrdé a náročné, ale šťestí přeje připraveným a také těm, kteří se budou držet pravidel, které nastaví vládce roku 2021 - Kovový Buvol. Kromě důrazu na dodržování pravidel je tu ještě velmi silný vliv domova, na který by jsme se měli tento rok měly zaměřit, zvelebit a zkrášlit ho.

MICHAELA RŮŽIČKOVÁ

Moderní fengšuistka, autorka projektu Cesta s feng shui.

SEVERSKÝ INTERIÉROVÝ DESIGN

Jak vzniká láska k severskému interiérovému designu. Kde se inspirovat a jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými skandinávskými zeměmi. Jak se odráží kvalita a jedinečnost interiéru do naší spokojenosti a hodnot.

Soňa si pro vás připravila ke stažení inspirativní knihy o severském interiérovém designu a pdf s kvalitními e-shopy.

SOŇA KUSOVÁ

Milovnice severského designu, fotografka a stylistka.

PROSTOR PRO SEBE

Každá žena je kreativní citlivá bytost s velkou silou. V určitém období svého života se dobrovolně zříká svého času a daruje ho svým dětem a rodině. Po nějaké době však zjišťuje, že nemůže být naplněna, pokud se nemůže projevit v celé své kráse. Ve chvíli , kdy si uvědomí, že dělá jen to, co se od ní očekává, nastal čas vyhledat prostor jen pro sebe. Kde a jak? O tom si budeme povídat.

MONIKA VALOVÁ

Dula, laktační poradkyně, lektorka ženských témat, propagátorka ženské bylinné napářky a autorka blogu sebevedomarodina.cz.

ZODPOVĚDNÝ ŠATNÍK MŮŽE MÍT KAŽDÁ Z NÁS

 Vyrábíme a nakupujeme víc oblečení než potřebujeme a stíháme vynosit. Činí nás to však šťastnějšími? Oblečení je součástí naší kultury, ale není na něm nic krásného, když si uvědomíme, že za výrobou stojí masivní znečišťování a devastování naší planety. Jak a proč být spokojenou sebevědomou ženou, která si stojí za svým šatníkem.  A jak si ten zodpovědný šatník vlastně vytvořit.

KAROLÍNA BŘINKOVÁ

Spoluzakladatelka online magazínu o pomalé módě Slow femme.

ROLE EMOČNÍ ROVNOVÁHY MÁMY V KRASOPROSTORU

Vědomé rodičovství je o tom, že si sami poléčíme naše emoční rány, na které nás vlastní reakce na dětské emoce často upozorní. Jak reagovat na svoje emoce, udržet si pevné pouto s dětmi a pocit bezpečí a sebehodnoty.

MONIKA GUILLEMIN WEIGLOVÁ

Psycholožka, psychoterapeutka a milovnice imaginace, meditace a tvořivosti.

INTUICE. CESTA DOMŮ. CESTA K SOBĚ.

Všechny ženy-mámy máme společnou jednu věc a tím je touha předat svým dětem to nejlepší JÁ. A právě díky tomu jsme ochotné sebekriticky hodnotit své stíny a otevírat témata, které jsme dávno uzavřely v temných místech našeho podvědomí. Jsme připravené přepsat staré disfunkční vzorce a posunout se na té naší cestě za zdravím. Intuice nás dovede domů. A doma se říká, že je nejlépe.

SIMONA BRUSOVÁ

Terapeutka celostní medicíny a autorka projektu biobrusinka.cz

SMYSLNÁ LOŽNICE PRO SMYSLNOU ŽENU

Ložnice jako útulný koutek smyslnosti pro ženu - bohyni. Místo, kde může čerpat energii a sytit sama sebe ženskostí. Nepřestává mě fascinovat, jak i drobné změny v zařízení ložnice, mohou ovlivnit naše prožívání. Přijmi mé pozvání. 

VENDULA DOLEŽALOVÁ

Autorka projektu  Láskovize, kde učí ženy, jak žít s láskou a cítit se milovaně. 

ŽIVÝ SPOKOJENÝ DOMOV

Domov je živý organismus, který reaguje na to, kdo jsme, jaké máme hodnoty a priority, co si o sobě myslíme, ale také, co si dovolíme.

Domov dokáže krásně zrcadlit, kde se aktuálně nacházíme a která oblast života má pro nás zrovna smysl a věnujeme jí pozornost. V rozhovoru si povídáme o tom, jak si vytvořit rovnováhu a být spokojená ve všech oblastech, abychom mohly tvořit domov přesně takový, jaký potřebujeme a který nás podpoří. Zvídavé otázky pokládá můj muž Libor. 

JANA ZHOŘOVÁ

Autorka Krasoprostoru - domova vnitřího a vnějšího a tohoto online kongresu.❤

Dostaneš 19 videí plných spokojených žen, které Tě podpoří na tvé cestě hledání vlastní vnitřní spokojenosti, souladu sama se sebou, svojí myslí i tělem.

 

Pojď si svoji vlastní spokojenost posílit.

 

           Spokojená žena, spokojený domov.          

Spokojená žena, spokojený muž.

Spokojená žena, spokojené děti.

 

Moc se na Tebe těším!

Najdeš mě ve skupině Tvoříme krasoprostor , která poskytuje bezpečný prostor ke sdílení a hledání podpory na tvojí cestě za krasoprostorem.

Svoje postřehy mi také můžeš napsat na krasoprostor@tvorimekrasoprostor.cz